Mlmportal.pl MŁODZI LUBIĄ MODNIE !!! - 50%, - 70%, - 90%
Strona Główna
Produkty
Rabaty
ZA DARMO !!!
Pomocnik
Kontakt

News & Updates

 

POMOCNIK

Warto poświęcić chwilkę na przeczytanie cennych wskazówek.

- Produkty są NOWE, ORYGINALNE, MARKOWE, wysokiej jakości - jest to towar outletowy sprowadzany z Anglii. Zerknij na ceny na metkach, Ty możesz mieć te produkty -50%,-70%, -90% taniej.  Jeśli gdzieś jest jakieś przybrudzenie lub jakiś mikrodefekt - podajemy przy opisie danego produktu tą informację.

- Każdy produkt mierzymy i podajemy wymiary, dlatego rozglądając się za ubraniami dla dzieci, warto przejrzeć też zarówno większe jak i mniejsze wiekowo. Np. jeśli dziecko ma 8 lat, warto przejrzeć też te dla 7-latka jak i dla 9-latka - czasem zdarza się, że rozmiar z metki nie odwzorowuje rzeczywistych rozmiarów.

- Zdjęcia nie pokazują głębi koloru. W rzeczywistości ubranka wyglądają 10x ładniej ;-) niż na zdjęciach. Przekonują się o tym osoby, które już kupiły - wracają do nas już systematycznie. Dlatego mile widziane osoby ze Słupska, bo na żywo jak oglądają to widzą ubranka (kolorystykę) i "czują" jakość.

- Nie wysyłamy za pobraniem.

- Kupując większą ilość istnieje możliwość rabatów - ale wszystko w granicach rozsądku ;-)

- Nie robię "rezerwacji" na klika dni, itp. uznaję zasadę, kto pierwszy zapłaci ten ma. Jedyny wyjątek, to zamówienie na wysyłkę - czekam na wpłatę na konto 24 godz. i przez ten czas dany produkt jest zarezerwowany.


Miłego przeglądania i zapraszam do zakupów.

Oszczędzajcie i ubierajcie modnie swoje pociechy ;-)

Copyright (c)2016 Mlmportal.pl